Онлайн конференція

    Доброго дня учасники федерації. В суботу 13 березня 2021 р. відбулася онлайн конференція, у зв’язку з карантинними заходами в державі. На онлайн конференції були присутні представники правління федерації та голови і судді великих і малих клубів (Ів.-Франківської, Львівської, Київської, Сумської, Полтавської, Чернівецької, Одеської, Закарпатської, Тернопільської, Дніпропетровської області).

 

   Порядок денний онлайн конференції:

1. Вступ президента (Михалець Я.)

2. Нова платформа підрахунків (Слободян А., Войтко В.)

3. Зміни та правки до правил змагань (Войтко В.)

4. Національний чемпіонат, нові номінації (Свердел Р., Натяжко В., Войтко В.)

5. Замовлення кілець на 2022 рік (Михалець Я.)

6. Фінансовий звіт федерації за минулий 2020 рік (Михалець Я.)

7. Різне (розподіл обов’язків , фінансова підтримка, запитання та пропозиції)

8. Підсумок конференції (Михалець Я.)

 

-На конференції було прийнято рішення перейти на онлайн підрахунок результатів змагань. З  можливістю віддаленого доступу до них та отримання результатів підрахунків відразу після введення. -Також прийняли рішення що за підрахунок відповідатиме: адміністратор, менеджер, суддя.

-Зміни до введення часу прильоту, таке поняття як механічний годинник «спішить» до уваги братися не буде, буде ставитися час прильоту з відбитка. А якщо годинник «пізнить» то час буде додаватися згідно різниці контрольного відбитка але до допустимих (5 хв) хвилин. А для електронних систем прильоту похибка «спішить» буде максимальна 10 сек., а коли система «пізнить» час потрібно додати згідно роздруківки.

-Учасники конференції прийняли рішення включити до нагородження малі категорії  а, b, c, d,e за рік по Україні.

-Ще Південно-Східний регіон запропонував та його підтримали учасники започаткувати Національний чемпіонат. Що дасть можливість більше реалізувати себе малим клубам так як початково в формулі закладено знаменник 1000. І даний чемпіонат включений до нагородження по Україні. Доводимо до відома що голуб ( спортсмен ) який зайняв місце в олімпійській колекції чи малих категоріях має прави бути нагороджений в Національному чемпіонаті но не може дублюватися в “малих категоріях”.

-Також вирішили для підтримки та розвитку малих клубів південно-східного регіону відати їм категорію «стандарт» яка буде представляти Україну на Олімпіаді FCI. Але щоб в цю колецію «стандарт» попасти потрібно бути переможцем категорій цього регіону які визначаються в чемпіонаті ПСР, та  будуть офіційно нагородженні.

-На конференції прийняли рішення згідно нових рекомендацій FCIвизначитися з новим поставщиком родових кілець на 2022 рік. Дізнатися умови співпраці, шляхи оплати та принцип доставки. Також прийнято рішення що з сезону 2022 року (молодими голубами) будуть братися до підрахунку тільки офіційні кільця які придбані через УНФ.

-Закладено у бюджет такі витрати як: оплата сервера нової програми(сайт),оплата роботи адміністратора та менеджера по обслуговуванню нової програми, оплата роботи президента та витрати на нові нагороди.

 

 

                                                                           Адміністративний сектор