Кубок Федерації-2021

Марафон  "кубок Федерації" сезон 2021 р.

Шановні голубоводи цього сезону буде проводитись щорічний традиційний марафон ”Кубок Федерації-2021” .           

 

В цьому сезоні змагання розділено на 3-ти регіони:

 

1.  регіон м.Павлоград-2 (Чернівецька обл., Тернопільськаобл, Івано-Франківська обл.(при умові спільного старту!))

  • 1)Чемпіон Чернівецька обл.
  • 2)Чемпіон Тернопільська обл.
  • 3)Чемпіон Івано-Франківськаобл.

 

2.  регіон Південно-східний регіон  (умова 2-й марафон дистанція більше 700 км)

  • 1)...................................
  • 2)...................................
  • 3)...................................

 

3.  регіон Львівська обл. (умова 2-й чи 3- й марафон за рішенням організаторів, дистанція більше 700 км)

  • 1)...................................
  • 2)...................................
  • 3)...................................

 

Переможці в кожному регіоні будуть нагороджені кубками від федерації, змагання будуть проводитись на останньому по графіку марафону!!!!

Організатори в кожному регіоні завчасно і справедливо оголосять номінації для змагань.

 

 

 

Президент федерації                                 Я. Михалець

 

Старі трекери не обслуговуються

Доводимо Власників голубовозів до відома що договір на обслуговування наявних GPS систам закінчився та продовжуватися не буде. Так як компанія яка це робила відмовилася, тому що обладнання яке стоїть на голубовозах старе та запчастин до нього немає. Тому УНФ вирішило перейти до нового оператора з надання таких послуг TELTONIKA. Старі gpsи можуть стояти на голубовозах до поки не вийдуть зладу, а дальше Вам доведеться придбати новий у вище згаданої компанії.

А також у цей світлий і урочистий день Пасхи бажаєм Вам добра, благополуччя й миру! 

Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу.
Бажаєм гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя! 
 
Христос Воскрес!
З повагою перезидент Ярослав Михалець

Замовлення кілець на 2022 рік

Нагадуємо,

що замовлення кілець на 2022 рік потрібно зробити до 31 травня 2021 року. Оплатити дане замовлення до 30 червня 2021року. Хто не встигне замовити кільця у встановлені терміни куплятиме кільця у 1,5 рази дорожче.

Заявки на кільця подавати за телефоном (097) 937 21 75 Колич Марта

 

Перевірте справність GPS-трекера

 

Нагадуємо Вам що незабаром відбудеться старт змагань. Просимо перевірити справність GPS-трекерів, поповнити рахунки SIM карт які стоять у трекерах. Також доводимо до відома що трекери які використовуються на сьогоднішній день 2005 року випуску, їх уже перестали випускати. Тому з цього року встановлюватимуться нові трекери фірми ,,TELTONIKA’’ з якою УНФ уклала договір на обслуговування та підтримку. Старі трекери в подальшому можна використовувати до поки вони не вийдуть з ладу. Якщо у Вас виникла потреба у встановленні GPS-трекера на голубовоз зверніться до секретаря федерації Зубрей Вадим 0993223021, він зв‘яже з фірмою яка надасть трекер.

Новий зразок заявки на 2021 рік

 

Увага!!!!

Шановні голубоводи спортсмени в зв'язку з переходом з старої бази на нову платформу підрахунків необхідно правильно заповнити новий бланк заявки на 2021 рік!!! При міграції даних впорядкувались номера кілець ,їх абревіатура і т.д. В цьому перехідному періоді їх треба заповнювати тільки на основі минулорічних даних (які отримали ваші рахувальники) де вказані правильні номера кілець які вже є в базі.

В ”шапці” заявки є інструкція  як правильно її заповняти.!!!

    Прохання голубоводів спортсменів відповідально віднестись до заповнення своєї заявки, бо від неї залежить збереження результатів за минулий рік, а також відображення даних на майбутнє.

        Заповнені готові заявки в ексель -файл і відсилати на електронні адреси, тих людей, які здійснюють Вам підрахунки.

 Заявки необхідно подати до 05 квітня 2021 року!!!!!!!!!!!

                                               Скачати заявку      Скачати зразок заявки

Онлайн конференція

    Доброго дня учасники федерації. В суботу 13 березня 2021 р. відбулася онлайн конференція, у зв’язку з карантинними заходами в державі. На онлайн конференції були присутні представники правління федерації та голови і судді великих і малих клубів (Ів.-Франківської, Львівської, Київської, Сумської, Полтавської, Чернівецької, Одеської, Закарпатської, Тернопільської, Дніпропетровської області).

 

   Порядок денний онлайн конференції:

1. Вступ президента (Михалець Я.)

2. Нова платформа підрахунків (Слободян А., Войтко В.)

3. Зміни та правки до правил змагань (Войтко В.)

4. Національний чемпіонат, нові номінації (Свердел Р., Натяжко В., Войтко В.)

5. Замовлення кілець на 2022 рік (Михалець Я.)

6. Фінансовий звіт федерації за минулий 2020 рік (Михалець Я.)

7. Різне (розподіл обов’язків , фінансова підтримка, запитання та пропозиції)

8. Підсумок конференції (Михалець Я.)

 

-На конференції було прийнято рішення перейти на онлайн підрахунок результатів змагань. З  можливістю віддаленого доступу до них та отримання результатів підрахунків відразу після введення. -Також прийняли рішення що за підрахунок відповідатиме: адміністратор, менеджер, суддя.

-Зміни до введення часу прильоту, таке поняття як механічний годинник «спішить» до уваги братися не буде, буде ставитися час прильоту з відбитка. А якщо годинник «пізнить» то час буде додаватися згідно різниці контрольного відбитка але до допустимих (5 хв) хвилин. А для електронних систем прильоту похибка «спішить» буде максимальна 10 сек., а коли система «пізнить» час потрібно додати згідно роздруківки.

-Учасники конференції прийняли рішення включити до нагородження малі категорії  а, b, c, d,e за рік по Україні.

-Ще Південно-Східний регіон запропонував та його підтримали учасники започаткувати Національний чемпіонат. Що дасть можливість більше реалізувати себе малим клубам так як початково в формулі закладено знаменник 1000. І даний чемпіонат включений до нагородження по Україні. Доводимо до відома що голуб ( спортсмен ) який зайняв місце в олімпійській колекції чи малих категоріях має прави бути нагороджений в Національному чемпіонаті но не може дублюватися в “малих категоріях”.

-Також вирішили для підтримки та розвитку малих клубів південно-східного регіону відати їм категорію «стандарт» яка буде представляти Україну на Олімпіаді FCI. Але щоб в цю колецію «стандарт» попасти потрібно бути переможцем категорій цього регіону які визначаються в чемпіонаті ПСР, та  будуть офіційно нагородженні.

-На конференції прийняли рішення згідно нових рекомендацій FCIвизначитися з новим поставщиком родових кілець на 2022 рік. Дізнатися умови співпраці, шляхи оплати та принцип доставки. Також прийнято рішення що з сезону 2022 року (молодими голубами) будуть братися до підрахунку тільки офіційні кільця які придбані через УНФ.

-Закладено у бюджет такі витрати як: оплата сервера нової програми(сайт),оплата роботи адміністратора та менеджера по обслуговуванню нової програми, оплата роботи президента та витрати на нові нагороди.

 

 

                                                                           Адміністративний сектор